Badania Shiseido wskazują na postępy w pielęgnacji skóry

Japońska pielęgnacja ciała, Shiseido, udaje się opracować i zastosować dwie nowe technologie: wizualizację in vivo naczyń włosowatych i zaangażowanie wad rozwojowych splotu naczyniowego w przebarwieniu. Dzięki najnowszym odkryciom Shiseido przyczynia się do pełniejszego zrozumienia kwestii pielęgnacji skóry, uszkodzenia i ochrony, aby odpowiedzieć na obawy użytkowników kosmetyków dotyczące bezpieczeństwa i wysokiej jakości produktów przemysłowych. 1.

Spotkanie z trendami: MakeUp w Nowym Jorku 2017 - część 2

Część 2 wzornictwa Kosmetyków spojrzenie wstecz na zeszłotygodniowy światowy salon kosmetyków kolorowych w Nowym Jorku dotyczy wszystkich innowacyjnych opakowań i uaktualnionych narzędzi piękna prezentowanych na imprezie. Trend Spotting: MakeUp w Nowym Jorku 2017 - część 1 zawierał numery wystawców i uczestników, a także przegląd nowych formatów produktów. Poniżej przedstawiamy nowe trendy w dziedzinie pakowania i narzędzi.

Coty przywraca założycielowi piękna Sally Hansen

Sally Hansen założyła w 1946 r. Swoją markową firmę kosmetyczną i od dziesięcioleci pracującą w branży kosmetycznej jako detalista, lider marki, publicysta i więcej, Sally Hansen została napisana z historii, aby zostać reanimowanym przez ekspert ds. Marketingu w XXI wieku.

następna strona